Pojawi się na kulinarnej mapie Wrocławia. Kolejna restauracja Popeye’s jest zaplanowana w centrum Szczecina. Nic dziwnego, że Rex Concept, spółka odpowiedzialna za rozwój Burger Kinga w naszym kraju, postanowiła wprowadzić kolejną markę.

Polska wygrywa walkę o kluczowy sektor gospodarki. “To rzeczywistość” [OPINIA]

Tymofiejew zanim przeszedł do Netto przez 7 lat był związany z AmRest Polska, m.in. Manager ma też kilkuletnie doświadczenie w Lidl Polska. W związku z bezpłatną subskrypcją zgadzam się na otrzymywanie na podany adres email informacji handlowych. Teraz przedstawiciele Popeye’s dodają, że pierwszy lokal otworzy się w lipcu, we Wrocławiu, w Pasażu Grunwaldzkim przy Placu Grunwaldzkim 2.

Marywilska 44 i inne kupieckie centra handlowe w Polsce. Jak radzi sobie schyłkowy biznes

Nikt na świecie nie stał ponad 40 godzin po tę kanapkę, a zrobili to Warszawiacy. W 2017 roku sieć Popeyes została przejęta przez Restaurant Brands International, transakcja ta opiewała na kwotę 1,8 miliarda dolarów. Do 2021 roku sieć Popeyes rozrosła się do 3705 restauracji na całym świecie. Obecnie sieciówka obejmuje prawie 4,2 tysiąca lokali w ponad 30 różnych krajach, jest częścią tej samej grupy właścicielskiej co Burger King.

Kiedy pierwsza restauracja Popeyes w Polsce?

Fakt, że jesteśmy tu na miejscu i tutaj zlokalizowana została kuchnia testowa, w której od kilku miesięcy pracowaliśmy nad przygotowaniem finalnego menu. Drób dostarcza nam lokalny zakład, firma Farmio, certyfikowana przez właściciela marki Popeyes — holding RBI. Wprowadzenie nowego dostawcy do sieci to bardzo skomplikowany, wielomiesięczny proces. Firmy zobowiązują się do dostarczania półproduktów przygotowanych ściśle według naszej specyfikacji i podpisują umowy NDA.

Zmiany kadrowe w Poczcie Polskiej. Były minister finansów przewodniczącym rady nadzorczej

Ludzie lubią spotkać się przy posiłku, pójść całą rodziną do konkretnej restauracji. Polacy poza brandem szukają przede wszystkim jakości w potrawach. Marka Burger King jest już dobrze rozpoznawana w Rumunii i chętnie odwiedzana w Czechach, ale nasza fizyczna obecność na tych rynkach jest jeszcze niska.

Popeyes Louisiana Kitchen, znana również jako Popeyes, to sieć restauracji fast food specjalizujących się w serwowaniu kurczaka. Restauracje Popeyes są znane z oferowania smażonych kurczaków, które wyróżniają się charakterystycznym przyprawieniem, nadającym im wyjątkowy smak. Franczyzobiorcy faktycznie wprowadzają lokalne twisty do klasycznej oferty marki, ale my chcemy zacząć od podstawowego menu i sprawdzić, jak się przyjmie.

Popeyes w Polsce pobił światowe rekordy długości oczekiwania w kolejce

  1. Potem przyszła pora na kolejne rynki — między innymi brytyjski, szwajcarski i niedawno francuski.
  2. Popeyes poinformował również, że prowadzi rozmowy z różnymi firmami dostarczającymi posiłki z restauracji do domu.
  3. Jeśli chodzi o RBI, do Europy weszli już w 2018 r., otwierając restauracje Popeyes w Hiszpanii.
  4. Pojawi się na kulinarnej mapie Wrocławia.
  5. W Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Szwajcarii.

Popeyes to kultowa amerykańska sieć fast food, o której do tej pory w Polsce można było jedynie pomarzyć. Po tym jak rynek objęły wieści, że restauracja wejdzie do naszego kraju, informacje na jej temat zaczęły szerzyć się dość masowo. Wywodząca się z amerykańskiej Luizjany sieć Popeyes Louisiana Kitchen powstała w 1972 roku w Nowym Orleanie.

Na razie na rodzimym rynku fast foodów króluje KFC. Popeyes ma szansę to zmienić i zakończyć ten monopol Sandersa. –Z niecierpliwością czekamy na otwarcie i jesteśmy przekonani, że przyciągnie licznych gości. Dodatkowo cieszy fakt, że Popeyes rozwija się w Szczecinie w centrach handlowych EPP.

Pomimo tego, że Popeyes jest już obecna w kilku krajach w Europie, to w najbliższych latach będą to pierwsze lokale, które powstaną w tej części Europy. Zakłada się otwarcie 600 restauracji w Polsce i Czechach w przeciągu najbliższych 10 lat. Przypomnijmy, że w Europie, z takiej oferty można już skorzystać w Wielkiej Brytanii, Rumunii, Szwajcarii i Hiszpanii. Sieć restauracji typu fast-food w Polsce jest naprawdę bardzo dobrze rozwinięta. Jak dobrze wiemy, prym wiedzie trzech głównych graczy. Już niedługo, w naszym kraju pojawi się kolejna restauracja, która powinna zyskać dużą liczbę zwolenników.

Przeprowadzone przez Polomarket analizy po ataku hakerów wykazały, że nie ma dowodów, że doprowadził on do ujawnienia numerów telefonów klientów (sieć gromadziła je podczas reje… Kraft Heinz w pierwszym kwartale tego roku zanotował spadek sprzedaży wolumenowej o 3,2 proc. – Zobaczyłem w interenecie, że otwierają, więc stwierdziłem, że skoro w Stanach jest to najlepsza kanapka z kurczakiem, to przyjdę – Mateusz. Sklepy tej sieci oferują tekstylia, sprzęt elektroniczny, zabawki, artykuły do wyposażenia domu i dekoracje.

Dunkin’ Donuts to z kolei trudny rynek kawiarniano-deserowy i inne wyzwania. Popeyes oferuje kurczaka — produkt, który Polacy uwielbiają. Dlatego zdecydowaliśmy się Anna Khanenko wejść w ten biznes, w segmencie kurczaka jest jeszcze duże pole do popisu. Podoba nam się design i jakość produktu oraz wartości, jakie reprezentuje marka Popeyes.

Jej znakiem rozpoznawczym jest pomarańczowo-biała kolorystyka. Na całym świecie Popeyes posiada niemal 4,2 Broker Forex Dukascopy. Przegląd tys. Właścicielsko jest powiązana z Burger Kingiem, który również ma być mocniej rozwijany nad Wisłą.

Za uruchomienie restauracji odpowiadają Restaurant Brands International i McWin, które obsługują również lokale Burger King w regionie. Teraz już wiadomo, że pierwsza restauracja serwująca m.in. Smażone w głębokim tłuszczu kurczaki otworzy się w lipcu we Wrocławiu. Firma potwierdziła to w komunikacie prasowym, choć zastrzegła, że dokładną datę otwarcia ujawni później na swoich profilach w mediach społecznościowych. W Rumunii oczekiwania klientów są związane stricte z rozpoznawalnymi markami.

Oprócz wynagrodzenia zasadniczego chcemy też wdrożyć systemy premiowe, które będą bazowały na wynikach konkretnych restauracji. Liczymy, że energetyczny design i wyrazisty produkt przyciągną klientów, przede wszystkim osoby między 20 i 35 rokiem życia oraz nastolatków. Nasza oferta jest także dostosowana do preferencji rodzin z dziećmi, którym dajemy możliwość wyboru dań łagodnych i ostrych. Kiedy weszłam do galerii handlowej, rzuciła mi się w oczy wielka reklama Pasibusa i obrandowane logo KFC ruchome schody. Widać, że konkurencja też przygotowała się na wasz debiut. Wrocławski Pasaż Grunwaldzki to miejsce mocno studenckie, z uwagi na okoliczne uczelnie.

Trzeci lokal w stolicy, w galerii Blue City, też zostanie otworzony jeszcze przed końcem roku. Obecnie sieć posiada ponad 4200 restauracji w ponad 30 krajach na różnych kontynentach. Popeyes wyróżnia się wyjątkowym menu w stylu nowoorleańskim, obejmującym pikantnego kurczaka, polędwiczki z kurczaka, smażone krewetki i inne regionalne produkty. Pracownik restauracji Burger King we Wrocławiu może liczyć na 3300 zł plus dodatki do 500 zł, natomiast zastępca kierownika restauracji na zł miesięcznie brutto. Popeyes poinformował również, że prowadzi rozmowy z różnymi firmami dostarczającymi posiłki z restauracji do domu.

Sieć nie planuje budować własnej floty, lecz zamierza opierać się na istniejących firmach kurierskich, takich jak Pyszne.pl. Citi nazywa nowe współistnieje handlu rynkami lokalnych to sieć zupełnie nowych restauracji fast-food. Standardem będą tu cyfrowe ekrany zamówień, obsługa stolików i zamówień, czy zamówienia mobilne. Oznacza to, że każdy będzie mógł zamawiać jedzenie tak, jak najbardziej lubi. Czy taki fast-food ma szansę stać się znaczącym graczem? 50 lat doświadczenia, na pewno będzie tu atutem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.
You need to agree with the terms to proceed

Menu